STRONA GŁÓWNAROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

   Dnia 1 września 2014 roku o godz. 11.00 odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2014/2015. Uroczystość rozpoczęła część artystyczna, po której Dyrektor Elżbieta Bedlińska złożyła nauczycielom i uczniom serdeczne życzenia sukcesów w nowym roku szkolnym i przekazała bieżące informacje.

KS  DOBIEGŁ KOŃCA POPRAWKOWY EGZAMIN MATURALNY 2014

   Wszystkim maturzystom życzymy uzyskania wysokich wyników z egzaminów, trafnych wyborów szkół pomaturalnych i uczelni wyższych oraz wielu sukcesów i spełnienia marzeń w dorosłym życiu.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły  


STUDNIÓWKA 2014

   Dnia 8 lutego o godzinie 19:00 w Zespole Szkół w Puchaczowie rozpoczął się Bal Studniówkowy dla uczniów klasy II i III. Bal otworzyła Pani Dyrektor Elżbieta Bedlińska. Nasi wspaniali maturzyści odtańczyli poloneza. Taniec wywołał duże wzruszenie wśród obserwujących go rodziców.
   Wspaniały nastrój wzmocniła humorystyczna część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy III pod kierunkiem wychowawcy klasy. Po części artystycznej nauczyciele usłyszeli podziękowania, wręczone zostały kwiaty. W oczach wielu uczestników balu pojawiły się łzy wzruszenia.
   Zabawa studniówkowa na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości, rodziców i uczniów.

KS, zdjęcia KYMS


POLIGON LUTY 2014

   W dniach 22-24 styczna uczniowie klasy o profilu wojskowym odwiedzili Zamość. Tam, wspólnie z Centrum Szkół Mundurowych, odbyli szkolenie poligonowe. Dwa dni szkolenia to zajęcia w Ośrodku Szkolenia Poligonowego w Sitańcu. Nasi "żołnierze" uczyli się zasad pokonywania terenu w warunkach zimowych, poznawali różne rodzaje broni strzeleckiej, odbyli strzelania z broni pneumatycznej i symulatora "Czantoria". Jednym z ciekawszych elementów była obserwacja zajmowania stanowisk obronnych przez kompanię piechoty zmechanizowanej i przejażdżka BWP-1. Trzeci dzień szkolenia, już w koszarach, to nauka rozkładania i składania broni i spotkanie z żołnierzem, który odbył dwie misje w Afganistanie. Instruktorami byli żołnierze batalionu w Zamościu, w tym dwie przemiłe panie szeregowe, których punkt nauczania się cieszył się największym powodzeniem.

KYMS

PROJEKTY

ROJEKTY


POLECAMY

  J O O K E  

Polecamy gazetę Jooke redagowaną przez uczniów Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego w Puchaczowie.

Chcesz wiedzieć więcej o życiu szkoły i naszej gminy? 
Czytaj Jooke!!!

Zespół redakcyjny:
redaktor naczelny
-
Dariusz Słomka,
zastępca redaktora naczelnego
-
Kinga Śledź,
grafik
-
 Jakub Gołębiowski, dziennikarze:
p. Krzysztof Smyk,
Monika Pawlak,
Angelika Słomka,
Karolina Ukalska,
Agata Kot,
Weronika Kwiatek,
Patrycja Krzyszczuk.

Opiekun:
p. Aneta Jasielska.

Zapraszamy!!!

 
Zespół Szkół w Puchaczowie  Liceum Ogólnokształcące
ul. A. Mickiewicza 19, 21-013 Puchaczów, tel.: 81 757 51 54, e-mail: zspuchaczow@wp.pl